AKTUALITY

<< na začátek | < předchozí   | ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |   další > | na konec >>
27.10.2012 Výhra nad týmem HC Louny..

Výhra nad týmem HC Louny..
Po nepříliš vydařené první třetině,jsme vedli pouze o jednu branku poměrem 4:3.Ve druhé a třetí třetině jsme začali více bruslit a kombinovat a zajistili jsme si tak vítězství na konečných 18:5.

25.10.2012 Domácí ligové utkání s HC Rakovník...sice vítězně,ale...

Domácí ligové utkání s HC Rakovník...sice vítězně,ale...
Utkání s HC Rakovníkem dopadl pro náš tým sice vítězně 9:4 tým však nepodal dobrý výkon a soupeři jsme se herně přizpůsobili...což se odrazilo na konečném výsledku.

20.10.2012 Další poražený soupeř.. HC draci Bílina...

Další poražený soupeř.. HC draci Bílina...
Dalším poraženým soupeřem se stal tým HC draci Bílina.První třetina rozhodla,když jsme po první třetině vedli již 8:1, kde soupeř skóroval v oslabeni.Ve druhé třetině jsme přidali další tři branky a po druhé třetině jsme vedli 11:1.Ve třetí třetině jsme po několika nedovolených zákrocích hráli oslabení a obdrželi jsme tak od soupře další branku.Přidali jsme další dva góly a jasným skóre zvítězili na konečných 13:4.

14.10.2012 Pět kol bez ztráty bodu..derby s Litvínovem...vítězně 7:1

Pět kol bez ztráty bodu..derby s Litvínovem...vítězně 7:1
V první třetině se nám podařilo vstřelit branku,když po naší chybě soupeř v zápětí ihned vyrovnal a skóre utkání po 1.třetině bylo vyrovnané 1:1.Do druhé třetiny jsme vstoupili s větším nasazením a podařilo se nám vstřelit tři branky,když výborně zachytala opět Katka Zechovská,která v důležitých chvílích podržela tým.Ve třetí třetině jsme přidali další tři branky a zaslouženě tak vyhráli nad HC Litvínovem 7:1.