AKTUALITY

<< na začátek | < předchozí   | ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |   další > | na konec >>
14.10.2012 Nové video v HD kvalitě...

Nové video v HD kvalitě...
Celé utkání HC Most-HC Litvínov-starších žáků můžete zhlédnout v sekci "NOVÁ VIDEA"

06.10.2012 Čtvrtá výhra SŽ v řadě....nad HC Litoměřice...

Čtvrtá výhra SŽ v řadě....nad HC Litoměřice...
V první třetině jsme si bojovným nasazením zajistili náskok nad domácím soupřem HC Litoměřice 5:0.Ve druhé a třetí třetině jsme již náskok udrželi a zaslouženě vyhráli na konečných 8:3.Více v sekci"ZÁPASY"

29.09.2012 Vysoká výhra nad Kladenskými rytíři...

Vysoká výhra nad Kladenskými rytíři...
Domácí zápas s Kladenskými rytíři probíhal jednoznačně v naší režii.O třídu horší soupeř tak neměl proti SŽ sebemenší šanci a výsledek tak hovoří za vše a to jasným vítězstvím 16:2.Více v sekci "ZÁPASY"

28.09.2012 Výhra nad HC Děčín 5:0

Výhra nad HC Děčín 5:0
Druhým velice houževnatým soupeřem byl pro nás domácí tým HC Děčín.V tomto nelehkém zápase výborně zachytala Katka Zechovská,která v důležitých chvílích podržela tým a zasloužila se tak o vítězství našeho týmu 5:0.Více v sekci "ZÁPASY"